16 Listopad, 2016

Polska jesień czasami zmusza nas do spedzenia większej ilości czasu w domu. I to jest właściwy moment by przejrzeć nasze wiosenno-letnie zdjęcia i wybrać te, które warto zachować na dłużej. Ale gdzie szukać dobrej jakości albumów, fotoplakatów czy innych foto-produktów? Internet oferuje nam to, co oferuja nam ludzie, a tu niestety czasami możemy się zawieźć. Z tego właśnie powodu postanowiłam pokazać wam jedną z profesjonalnych firm, dzięki którym wasze wspomnienia zostaną utrwalone na dłużej.

 

Od pierwszego dnia, moja współpraca z firmą Saal-Digital, to istny profesjonalizm. Obsługa dba o kontakt z klientem, zarówno w procesie przygotowania produktów, jak również po wysłaniu go na mój adres domowy. 

Dla zachęcenia, ale również dla sprawdzenia jakości, firma proponuje wykorzystanie kodu rabatowego na niektóre produkty ich firmy. Wystarczy wejść na stronę http://www.saal-digital.pl, oraz wybrać z menu sekcję, która nas interesuje. Na górze strony pojawi się kod oraz kwota rabatu. Myślę, że nie muszę zachęcać do skorzystania z oferty, tym bardziej, że zbliżają się idealne okazje do wykorzystania kuponów.

 

Ale wracając do głównego tematu, chcę pokazać wam dwa produkty, z którymi miałam okazję bliżej się zapoznać.

 

Pierwszą jest fotoksiążka a mój test wykonany na profesjonalnych zdjęciach z wykorzystaniem dobrej i b.dobrej jakości aparatów fotograficznych. Wybrałam format 19 x 19 cm, gdyż ta właśnie wielkość pozwala mi przewozić ją na najdalsze zakątki świata, nie tracąc detali a również pokazując jakość moich zdjęć. Sztywne karty oraz wysokiej jakość papier, podkreśla piękno i kolorystykę zdjęć. Jedną z najciekawszych opcji jest możliwość zaprojektowanie dokladnie każdego centymetra fotoksiążki - bez względu czy jest to okładka czy ostatnia strona. Warto zauważyć, że program do zaprojektowania fotoksiążki, jest prostym w obsłudze narzędziem, dzięki czemu osoby, które nie mają doświadczenia w obsłudze tego typu programów, nie powinny mieć problemu z finalizacją zamówienia. Gdyby jednak były pytania, zawsze możemy skontaktować się z firmą, a ta z miłym nastawieniem do klienta, poinstruuje nas, co i jak mamy dalej wykonać.

 

<foto>

 

Drugą jest fotoobraz i test specjalnie dla "zwykłych śmiertelników" ;) . Tu z premedytacją wybrałam zwykłe pamiątkowe zdjęcie z Dubaju wykonane iphone'm, a do tego rodzaj fotoobrazu - Dibond Butlerfinish. Domyślam się, że mogło być to duże wyzwanie jednak najpiękniejsze pamiątki z wakacji, to właśnie takiej jakości zdjęcia. Format idealny na ścianę, czyli 650 x 450, a wykonczenie dodało nietypowego looku.

 

<foto>

 

Na koniec muszę dodać, że bezpiecznie zapakowana przesyłka, bardzo szybko dotarła do mojego domu - ok 2-3 dni. 

Ogólna moja ocena zarówno firmy, całego procesu przygotowania i realizacji, jak również jakości i wyglądu produktów oceniam na b. wysoki. Zdecydowanie było to bardzo miłe doświadczenie i szczerze polecam tę firmę. Zdecydowanie wrócę z kolejnymi projektami.