Jesteś na tej stronie, co prawdopodobnie znaczy, że szukasz więcej informacji o autorce ukrytej za tą stroną – to ja, Aurelya Affene, jestem osobą, która uwielbia fotografować, latać helikopterami, kocham orły, podróże i jeść Sushi ! Staram się podążać ścieżką kariery, której nie można podsumować jako pojedyncza dziedzina, ponieważ zawiera ona szereg uzupełniających się zagadnień takich jak: tworzenie sesji fotograficznych, pisanie, marketing, konsultacje, podróżowanie. Wbrew powszechnemu mniemaniu fotografia nie jest moją pracą – cóż, przynajmniej to nie wszystko. Chociaż stała się integralną częścią kierunku, w którym podążam profesjonalnie, uznaje “Aurelya Affene” za platformę dla mojej pracy, narzędzie marketingowe dla moich klientów, rozwijające się portfolio mojej kariery, miejsce gdzie mogę dzielić się z Wami moimi przygodami i przemyśleniami każdego dnia.

 

Od kilkunastu lat staram się stworzyć idealne miejsce pracy, wykorzystując wszystkie swoje mocne strony. Dziś wiem, że moja wymarzona praca musi łączyć przygody, podróże po świecie, fotografię kobiet, przyjemność poznawania nowych ludzi, nowych miejsc i nowych smaków. Wraz z moim mężem Arturem, stworzyliśmy Affene.com, wierzymy, że wspólnie możemy zrealizować wspaniałe projekty i cele wspólnych kampanii marketingowych.

 

 

Writen by Aurelya

 

Materiały na stronie obejmują podróże m.in. do Tunezji, Dubaju, historie kobiet z różnych miejsc, kulise z sesji fotograficznych Aurelyi, w tym miejscu znajdziesz trochę wszystkiego. Uważamy, że najlepsze blogi dotyczą jakości, a nie ilości. Pracujemy również nad filmami na Youtube.
Wszystkie posty oparte są na osobistych doświadczeniach, niezależnie od tego, czy są to opowieści o podróżach, osobiste teksty, kulisy projektów fotograficznych, opisy produktów, bez których nie możemy żyć, testy przeróżnych posiłków, w tym ukochanego Sushi.

 

 

WSPÓŁPRACA Z NAMI

 

Jesteśmy przekonani, że każdy z nas pragnie czasem wyrwać się z domu i zamienić codzienne obowiązki na wspaniałe przygody. Pragniemy realizować projekty i współpracować z markami, które są zgodne z naszą wizją, ale podkreślamy, że wszystkie opinie wyrażane na stronie są wyłącznie naszymi własnymi i nie wpływają na nie żadne osoby, firmy czy organizacje turystyczne, a jednocześnie jesteśmy otwarci na powiązane projekty wszelkiego rodzaju, będziemy chętnie współpracować z firmami związanymi z branżą fotograficzną, modową i podróżniczą.

Oto kilka konkretnych sposobów, w jaki możemy pomóc:

– lokowanie i promocja produktów.
– członek jury w konkursie.
– produkcja profesjonalnych sesji fotografii mody.
– dziennikarstwo podróżnicze.
– testowanie prototypów.
– sprawdzenie jakości obsługi i zgodności z wewnętrznymi procedurami firmy.
– sprawdzenie jakości usług i posiłków w restauracjach.

 

 

To nie wszystko, ale mam nadzieję, że wkrótce będzie więcej

 

I chociaż jesteśmy otwarci na powiązane projekty wszelkiego rodzaju, chętnie współpracujemy z firmami związanymi z branżą fotograficzną i podróżniczą. Oto kilka konkretnych sposobów, w jaki możemy pomóc lub współpracować.

Source: https://issuu.com/ivent0/docs/lewanowicz-wypijewska-www  

The Art of Make-Up:

To ekskluzywny album autorstwa Wioletty Wypijewskiej, Mistrzyni Świata w Makijażu Profesjonalnym oraz Anny Ciechomskiej – m.in. redaktorki magazynu MakeUp International. Album promuje nowatorskie spojrzenie na sztukę wizażu – zarówno od strony praktycznej, jak i artystycznej. Znajdziemy tu zdjęcia znanych polskich aktorek (m.in. Joanny Koroniewskiej, Joanny Jabłczyńskiej, Aleksandry Szwed, Joanny Liszowskiej, Weroniki Książkiewicz i Marii Niklińskiej), w stylizacjach autorstwa Wioletty Wypijewskiej. Są to stylizacje bajkowe, pełne fantazji (królowa śniegu, motyli, elfów) nie brakuje również rozwiązań bardziej ostrych, drapieżnych. Oprócz zdjęć czytelnicy znajdą tu konkretne rady, jak wykonać daną stylizację oraz jakie są najważniejsze zasady dobierania makijażu. Bardzo ciekawa lektura dla doświadczonych wizażystek, osób które dopiero rozpoczynają przygodę z tym zawodem a także wszystkich, którzy amatorsko interesują się sztuką wizażu.

 

Wybrane z publikacji: