BEAUTY, FASHION AND ADVERTISING

Z wykształcenia Inżynier Informatyki, zawodowo związana z branżą modową i fotograficzną. Przez ostatnie lata
organizowała i realizowała liczne sesje fotograficzne w Polsce i za granicą, m.in. wyjazdowe do Tunezji,
Norwegii. Kilkukrotnie zasiadała w jury finału Projektu Modelka – projektu dotyczącego metamorfozy kobiet Pauli Marciniak. Kreatywna posiadająca doskonałe umiejętności komunikatywne, wyczucie estetyki, wysoce zorganizowana i wymagająca. Posiada cechy
przywódcze, co doskonale sprawdza się w przypadku pracy zawodowej i konieczności zarządzania małymi zespołami. Potrafi przyjąć sposób myślenia klienta, spojrzeć z jego perspektywy na rzeczywistość. Realizuje pracę polegając na realistycznej ocenie, liczeniu się z konkretnymi możliwościami i podejmowaniu działań, które gwarantują skuteczność. Posiada doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych. Przewidująca, posiada wybitne wyczucie ludzi.

Słowami przyjaciół:
“Nie każdy potrafi dostrzec coś niezwykłego w zwykłej rzeczywistości – ona potrafi. Jeszcze zanim zrobi zdjęcie już doskonale widzi jaki będzie efekt końcowy. Kobieta niezwykle aktywna, pełna kontrastów i życiowych wyzwań… Zainspirowana podróżami – szczególnie tymi egzotycznymi – zmieniła swoją wizję fotografii. Na jej zdjęciach nawet odcienie szarości mają swoją własną paletę. Dbająca o detale, z niezwykłą precyzją oddaje się swojej pasji.

Z każdym zdjęciem poznajemy kolejne historie, emocje uchwyconej chwili, a osoby które fotografuje, czują się podczas sesji jak z przyjaciółką przy kawie. Wypracowany przez lata styl, łatwy w odbiorze jednak nie banalny zachęca do odkrywania swojego wewnętrznego ja. Sesje zdjęciowe z Aurelyą można nazwać przygodą a jej swobodny styl bycia nie koliduje z profesjonalna postawą. Zawsze na czas, zawsze przygotowana, pewna siebie oddaje to co najlepsze, bo nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko kolejne wyzwania i to one właśnie oddają siłę i piękno jej fotografii. ”