Warsaw / Złote Tarasy / 9 Listopad, 2018

Od jakiegoś czasu Sephora zaczęła się aktywnie zmieniać - na lepsze. Nowe wnętrza, większe przestrzenie ale przede wszystkim więcej produktów. Podobne otwarcie miało już miejsce w Galerii Mokotów oraz w Promenadzie. 
Przyszedł czas na Złote Tarasy - bardzo popularne centrum handlowe ulokowane po sąsiedzku z Dworcem Centralnym, dzięki czemu wita zarówno mieszkańców jak i przejezdnych z odrobiną czasu na przesiadkę.

Reotwarcie w Złotych Tarasach przypadło na piątek 26 października. Tego dnia na gości czekały miłe niespodzianki jak i dzień rabatu: 20% na wszystkie produkty, a dla pierwszych 100 klientów, torby Sephora (shopper bag) z małymi niespodziankami w środku. Najlepsi specjaliści z Warszawskich (i nie tylko) filii byli do dyspozycji klientów, a nad bezpieczeństwem czuwała grupa profesjonalnych ochroniarzy. Każdy osoba była otoczona perfekcyjną obsługą - zarówno przy wyborze kosmetyków, perfum jak również wykonaniu makijażu czy zakupu i pakowaniu produktów. Na gości czekało wiele atrakcji jak np. warsztaty makijażu i przepyszne „krówki-ciągutki” w sygnowanych, firmowych papierkach. Beauty Hub, Benefit Braw Bar czy Skin Care Bar to tylko część nowego wizerunku Sephora. Znalazło się też miejsce na popularne miniatury "Beauty to go"- idealne w podróż.

Całość dopełniała muzyka, o którą zadbał DJ ulokowany zaraz przy wejściu do salonu. Nie dało się nie zauważyć, że tego dnia "coś tam się działo".

Jeśli jesteś miłośnikiem Sephora i jej produktów, lubisz eventy i żałujesz, że Cię tam nie było, powiem ci w sekrecie, że jeszcze nic straconego. W przyszłym roku planowane jest otwarcie Sephora Janki - dam znać na Instagramie jak tylko będę znała konkretną datę. Keep in touch ;) A będę napewno :)